Maniküür - küünetehnikManiküür-pediküür – kehahooldus-massaaz

Toimumise koht:  Lootsi 10, Tallinn

Kursuse kava:

Teooria:

Sissejuhatus õpingutesse; maniküüri ajalugu; anatoomiline sõnavara; üla- ja alajäseme luud, liigesed, lihased, veenid, arterid; käte ja jalgade nahk, naha muutused ja haigused; küüne ehitus, kasv, haigused ja muutused; jalaehituse muutused; diabeetiline jalg; käte- ja jalgademassaaži teooria ja praktilised võtted; maniküüris ja pediküüris kasutatavad küünehooldusained/tooted; küünte toitumine; sooja parafiini erihooldus.

Kokku: 40 tundi

Praktilised tööd:

klassikaline maniküür, pediküür; SPA maniküür, pediküür; prantsuse maniküür, pediküür; püsilakkimine; töö skalpelliga.Massaaži ja kehahoolduse teooria, pat. massaaživõtete metoodika ja tehnika, massaaživõtete kasutamine erinevatel kehaosadel, massaaži eriliigid, õppepraktika kooli õppesalongis.

Kokku: 80 tundi

Stardikomplekt sisaldab maniküüri ja pediküüri töövahendeid. Küüneviilid, poleer, kummipea, apelsinipuutikud, käteleotuskauss, küünenaha tangid. Pediküüri küünetangid,  metallraspel, raspliotsikud, skalpell, skalpelliterad, sond, metallviil, nurgaviil.

Õpiväljundid: õpilane saab kursuse lõpuks maniküüri,pediküüri , kehahoolduse,massaazi baasteadmised.

NB! Maniküür-pediküüri kursusel osalemiseks on vaja vähemalt kahte klienti, kelle peal harjutada.

Koolitajad:

Liivia Ribelus ( Cidesco kosmeetik), Margit Paekivi ( massöör), Merle Murik ( kosmeetik)

CIDESCO kosmeetik omandas kosmeetiku eriala Soomes;

320 kutsepedagoogika täiendkoolitus;

Eesti Rahvusvahelise Iluteeninduse Erakooli õpetaja alates 2010